Witaj w Księdze gości mojego bloga. Wpisz się.

Dodaj komentarz

1325 komentarzy do "Księga gości"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
arek17
Gość

raj – to życie ateisty na ziemi, religie-chcą zniszczyć raj, JESTEM ATEISTĄ I KOCHAM TO

arek17
Gość

Ateiści kocham was

adrian do hr
Gość

wstaw linka ok.

hr
Gość

Jeden z ciekawszych blogów dotyczących spraw, o których ciągle mało… Regularnie odwiedzam.

Chętnie wstawię linka na ten blog na mojej stronie. Jeżeli Autor uzna, że warto – może wstawić odnośnik do mojej strony także. Razem raźniej 😉

adrian do justinaaa
Gość

też pozdrawiam.

justinaaa
Gość

Bardzo fajny blog, oby więcej takich. Pozdrawiam 🙂

adrian do przecinki |
Gość

prawda.

przecinki
Gość

„Nawet w zniewolonym ciele, myśl jest wolna” /Sofokles/

adrian do noiro
Gość

dziękuję.a co do krzyża przed pałacem prezydenckim powinien tam być.nie zgadzam się z tobą co do fanatyzmu religijnego w Polsce.

noiro
Gość

Świetny blog i doskonałe teksty, jestem pod wrażeniem, a zwłaszcza ich poziomu merytorycznego (niestety nie często można spotkać podobnej klasy artykuły no stronach ateistycznych). Żyjemy w kraju jakim żyjemy fanatyzm religijny przelewa się przez drzwi i okna, choćby ostatnia błazenada z krzyżem pod pałacem prezydenckim (dość komiczna, a zarazem żenująca). Czekam na dalsze artykuły. Pozdrawiam!

adrian do horseman
Gość

dzięki za poparcie.

horseman
Gość

Świetny blog, świetne teksty. Brawo!!! Popieram i zgadzam się z tym co piszesz w 100%. Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy.

adrian do JMJ
Gość

prawda.Jezus mówi:ja jestem prawdą,drogą i życiem.Św.Faustyna mówi:Jezu ufam tobie.Dzieci różańca to dzieci fatimskie (łucja,franciszek,hiacynta) i nie tylko.Św .ojciec Pio mówi:niepotrzebne rzeczy to dolewanie wody do morza.

JMJ
Gość

SŁOWA JEZUSA:
Jestem Bogiem, który uważnie nastawia uszu na wasze prośby i chętnie je także wysłuchuje, jeżeli modlitwa wasza jest pokorna i prawdziwa. Proście więc z wiarą i oczekujcie cierpliwie Mojej pomocy. Kto Mnie kocha, nie może mieć strachu.
Radość dawania jest większa niż radość otrzymania, a Ja ją sobie przywłaszczyłem na ten czas i na wieczność.
W zamian podarujcie Mi więc wasze serca.
Jestem spragniony was, Moje dzieci i chcę was powiadomić o Moim pragnieniu miłości do dusz. W tabernakulach całego świata woła i czeka Miłość.

adrian do JMJ
Gość

zgadzam się z tym co jest napisane.

JMJ
Gość

SŁOWA JEZUSA:
Czy chcesz przekazać Mi swoje życzenia, abym zamienił je w rzeczywistość? Ty wiesz, że to potrafię.

adrian do Karolina
Gość

Ja wierzę w krzyż.

Karolina
Gość

co do krzyży w urzędach. Skoro nie wierzysz w Boga i w krzyż, to dla Ciebie ten symbol nic nie znaczy, a więc jest tylko kolejnym pejzażem na ścianie, czyż nie?

adrian do JMJ
Gość

gdyby ludzie słuchali i wypełniali słowa te byłoby lepiej na tym świecie.

JMJ
Gość

SŁOWA JEZUSA
Kto matkę kocha, jest bardziej przystępny do przyjmowania jej nauk miłości i dobroci.
Jeśli kochasz Moją Boską Matkę, to Ona będzie czuła się zobowiązana do chronienia ciebie i wskazywania ci z miłością drogi do świętości. Myśl o Jej miłości dla wszystkich Jej dzieci, a w szczególności dla ciebie. Zobacz, jakie zawsze zajmowała miejsce w twoim życiu, nawet w czasie twojej nędzy. Zobacz Jej dobroczynny wpływ na twoją biedną duszę, która narażona była na tyle niebezpieczeństw i im ulegała. Jej pozostawiłem troskę, aby ciebie przyprowadziła do Mnie.

adrian do Nie wiem...
Gość

Nie będę cię krytykował.cuda to coś fantastycznego,sens w życiu być dobrym człowiekiem.Wierzę w Boga i uznaję cuda.

Nie wiem...
Gość

Pewnego dnia budzę się, wstaję i myślę logicznie. Logika pozwala mi dotrzeć do tego, że religia jest idiotyczna i niepotrzebna. Następnego dnia myślę, że jednak cuda, życie w niebie i jakaś nadprzyrodzona siła gdzieś nad ludzkością istnieje. Może mnie w tej chwili każdy skrytykować, mnie to nie obchodzi. Po prostu wątpię i nie mam pojęcia, jak dalej potoczy się moje życie w tym aspekcie. Mam parę pytań. Jak odnosisz się do cudów i życia po śmierci? Nie wiem, myślisz, że umrzesz i koniec? I jaki jest cel Twojego życia? Jaki jest cel życia ludzkiego? Jak się do tych rzeczy odnosisz???

adrian do JMJ
Gość

słuchajcie tego mówcy.

JMJ
Gość
SŁOWA JEZUSA Każdą grzeszną radość zamienię w gorycz, a każdy smutek w radość. Wasze łzy znajdą w Moim Sercu głębokie echo. Ale dla was, Moje małe, biedne, cierpiące dzieci, przygotowałem w niebie tak wiele radości. Nie wątpcie nigdy w Moją dobrotliwą miłość. Stworzeni jesteście na podobieństwo Umiłowanego Syna, a serca wasze na podobieństwo Jego Serca. Stworzeni jesteście na to, aby kochać. Ale jakże pożałowania godny jest wasz sposób kochania. Z tak wielką ignorancją marnujecie dar Mojej miłości, kiedy pragnienia wasze kierujecie na tak wiele rzeczy. Serce wasze błąka się w szukaniu prawdy i nie znajduje jej. Prawda jest tak blisko… Czytaj więcej »
adrian do Lejberowicz
Gość

wszystko co powiedziałeś to nie prawda.Wiara w Boga nie została nam narzucona ,a religie to nie wynalazek żydów ,a Watykan to nie miejsce pedofilów.

Lejberowicz
Gość

Katolicyzm to nie jest wiara slowianska zostal nam narzucony sila. Nasi przodkowie wierzyli w Swiatowida,Tryglawa. Katolicyzm to zydowski wynalazek a Watykan to siedlisko Pedofilii

adrian do Ateistoo34
Gość

przyznaję tobie rację.

Ateistoo34
Gość

Koscioly,religie to dzielo ludzi
oni je wymyslili. Bog jest ponad religiami

adrian do Szatan24
Gość

rozwalić to można bałwana a nie kościoły.przydałoby się byś z poważniał .Kościół to dzieło Boga.

Szatan24
Gość

Brawo tak trzymac rozwalimy te koscioly od srodka

adrian do siarzewski
Gość

pisz śmiało o swoich przemyśleniach,oczywiście jak chcesz.

adrian do siarzewski
Gość

ciężko jest pomóc człowiekowi jak nie wie kim jest, a bardziej jak nie chce by mu się pomogło.Nie wykluczam innych wierzeń jak jest Harry Potter to też może na ziemi żył jednorożec lub elfy.Wierzę świat zmysłowy i pozazmysłowy,lecz mnie fascynuje ten pozazmysłowy bo jest trudno go ujrzeć.dzięki za gratulacje za bloga.

siarzewski
Gość

Cieszę się ze znalazłem miejsce i osobę gdzie mogę napisać o swoich przemysleniach , bo w moim otoczeniu takich ludzi nie ma. A mam wiele do powiedzenia. Może pomozesz mi się nazwać. Nie wiem tylko gdzie to napisać – może pod którymś z tematów. To moze potrwać ,bo muszę przelać myśli na papier.

siarzewski
Gość

Próbuje się określić , zastanawiam się kim jestem. Myśle ze moze ateista. Choć pewności nie mam. Czytałem o niewidzialnym różowym jednorozcu i nie podobało mi się przesmiewcze znaczenie tego symbolu. Nie w głowie mi wysmiewanie kogokolwiek z powodu jego wiary. Nawet jeśli wierzy w kalczukowa pileczke. No i gratuluje bloga.

adrian do Siarzewski |
Gość

wątpię aby ateizm był pokojowym stanem ducha, nie można wykluczać Boga jak istnieje.sądzę że ateiści naśladują heretyków.

adrian do Siarzewski |
Gość

pamiętaj że są dobrzy ateiści i żli ateiści .taki podział jest.

Siarzewski
Gość

Czy ateizm jest pokojowo nastawionym stanem ducha czy może czerpie ze Świętej inkwizycji i zakłada ze kto nie jest ateista jest „ble” i trzeba z nim walczyć?

adrian do JMJ
Gość

ludzie pora się nawrócić.

adrian do zdrowy rozsądek
Gość

też jestem z tobą.

JMJ
Gość

J Patrz, z jaką miłością upominam, ganię i ostrzegam.
M O Panie! Niechby Orędzie chociaż tylko jedną jedyną duszę uratowało! Jaka pociecha dla mnie.
J Tylko jedną duszę, mówisz?
Ależ Moja córko, nie jedna, ale wiele dusz zostanie uratowanych, kiedy będą czytać te Moje Słowa.
M O mój Boże, nie jestem godna tej misji miłości, którą mi powierzyłeś.
J Któż jest godny? Ciebie wybrałem, bo podobało Mi się wybrać ciebie. To prawda, że Orędzie trzeba gorliwie przeżywać i stłumić w sobie niechęć i brak odwagi, które obezwładniają każde pobożne działanie.
Trzeba być wiernym w małych sprawach, aby zasłużyć na łaskę dokonania większych rzeczy.

zdrowy rozsądek
Gość

Jestem z Tobą autorze drogi …

zdrowy rozsądek
Gość

Jestem z Tobą autorze drogi …

adrian do JMJ
Gość

popieram cię w tym co tu piszesz .

adrian do JMJ
Gość

napisz więcej jak możesz.

JMJ
Gość

SŁOWA JEZUSA:
W tej grzesznej duszy jestem Ja, tak jak w każdej, na pewno ona nie wie o tym. Ale ty musisz o tym pamiętać, kiedy ją osądzasz i nie pochwalając jej zachowania, musisz ją z powodu Mnie szanować.

adrian do haktis
Gość

tak i nie.

haktis
Gość

wiwm że to nie na temat.
ale mam pytanie do ateistów i agnostyków. jak to jest u was z swietami „religijnymi” czy je uwzgledniacie czy nie??

adrian do MaryJane
Gość

ładnie z twojej strony a po co wykrzyknik.

MaryJane
Gość

Gratuluję bloga!

adrian do JMJ
Gość

usłuchajcie tego mówcy.